دوچرخه, ورزش

روز جهانی زن، ایونت گونا گالری و باقی داستان‌ها

ایونت گونا

فهرست مطالب

روز، داخلی، دفتر مونوپی

یکی از روزای هفته اول اسفند ۱۴۰۲ با دوستای هم‌دغدغه‌مون توی دفتر مونوپی نشسته بودیم و به برنامه‌ریزی بهترین رویداد برای روز جهانی زن فکر می‌کردیم؛ رویدادی که از جنس یه چالش ورزشی جذاب باشه، پویایی و معنی‌داری حرکت رو نشون بده و رنگ و بویی از تلاش برای بهبود فرهنگ‌سازی در ورزش، تغذیه، اجتماع و محیط زیست، مخصوصا برای زنان داشته باشه.

بعد از کلی حرف زدن، تصمیم گرفتیم یه چالش دوچرخه‌سواری برگزار کنیم. تو فکر مسیر بودیم که فهمیدیم بچه‌های گونا گالری هم دغدغه‌های مشابهی دارن.

گونا گالری یه شرکت مبلمان و لوازم دکوراسیونه که ۵ تا شعبه توی تهران داره. از نظر بچه‌های گونا گالری، خونه مهم‌ترین جای دنیاس؛ واسه همینه که کمک می‌کنن خونه رویایی‌تون رو که احتمالا از بچگی تو ذهنتون می‌ساختین، واقعی کنین. در یک کلام، گونا کنارتونه تا «محل زندگی‌تون» رو به «خونه» تبدیل کنه.

بعد از گفت‌‌وگوهای زیاد، قرار شد روز جهانی زن رو با رکاب زدن مسیر ۱۸ کیلومتری بین شعبه‌های نیاوران و ولنجک گونا گالری جشن بگیریم و سالم‌تر و فعال‌تر «به خونه برسیم».

فکر کنم دیگه می‌دونین که یکی از تخصص‌های مونوپی، برگزاری رویدادهای مختلف برای برندهاست؛ در این رویدادها که معمولاً چاشنی ورزشی دارن و هدفی مثل بهبود سبک زندگی رو در رابطه با تغذیه و محیط زیست و تعامل اجتماعی دنبال می‌کنن، مخاطب‌ها با برند شما آشنا می‌شن. و از اونجا که ایونت‌های مونوپی حال و هوای خاصی داره، توجه برند به مسؤلیت اجتماعیش برجسته‌تر از همه چیز به چشم می‌آد. اگه می‌خواین مونوپی داستان برند شما رو با برگزاری چنین رویدادهایی به گوش مخاطباتون برسونه، فرم همکاری با مونوپی رو پر کنین و اسپانسر چالش‌ها و رویدادهای پرطرفدار ما بشین.

شرکت مبلمان و لوازم دکوراسیون گونا گالری

روز جهانی زن، خارجی (نیاوران، خیابون چهارم تنگستان)، روبروی گونا گالری

ساعت ۷ صبح روز جمعه ۱۸ اسفند که می‌شد ۸ مارس یا همون روز جهانی زن، هفتاد نفری با دوچرخه‌هامون جلوی شعبه گونا گالری توی نیاوران جمع شدیم.

(در حاشیه بگیم که اگه می‌خواین صفر تا صد دوچرخه‌سواری اصولی رو یاد بگیرین می‌تونین به مدرسه مونوپی سر بزنین و توی کلاس‌های مختلفمون شرکت کنین).

تی‌شرت‌های ایونت جذابمون رو که با شعار «به خونه برس» طراحی شده بود، پوشیدیم، دوچرخه‌ها رو شماره‌گذاری کردیم، با قهوه‌های Grab & go سرحال‌تر شدیم و رفتیم سراغ گرم کردن بدن‌هامون. در نهایت مربی‌ مونوپی با توضیح یه سری حرکات نرمشی ساده، کمک کرد برای رکاب زدن آماده بشیم.

حرکت رو شروع کردیم؛ گاهی آسون و با خنده، گاهی کمی دشوارتر؛ ولی از اول تا آخر به یه اصل پایبند بودیم: مسیر به اندازه مقصد مهمه.

قهوه‌های Grab & go
حیات سبز گونا گالری

روز، خارجی، مسیر نیاوران-ولنجک؛ زنونه رکاب بزن

اشتباه نکنین؛ «زنونه رکاب بزن» یعنی مثل یه زن قوی عاشق دوچرخه‌سواری رکاب بزن. فرقی نداره روز جهانی زن باشه یا یه مناسبت دیگه، رکاب زدن زنونه مردونه نداره، فقط اصول داره که مونوپی استادشه. می‌گین چه جوری؟ مدرسه مونوپی رو دریابین‌.

ما رکاب زدیم و رکاب زدیم، از فرمانیه و دیباجی تا بزرگراه صدر و مدرس پیش رفتیم، سربالایی سخت ولنجک رو هم گذروندیم و به شعبه گونا گالری رسیدیم.

مسیر نیاوران-ولنجک
گالری گونا ولنجک

روز جهانی زن، داخلی، گونا گالری شعبه ولنجک

 اول با یه صبحونه‌ خوشمزه و مقوی فرمندی که شامل قهوه و شکلات گالاردو بود از همه پذیرایی کردیم. بعد با همه همراهامون تو گونا گالری ولنجک گشت و گذاری کردیم و گپ زدیم و گونا و مبلمان متنوعش رو شناختیم؛ محصولاتی که کمک می‌کنه از جایی که زندگی می‌کنین یه «خونه» واقعی به سبک خودتون بسازین.

وقتی همه شرکت‌کننده‌ها پک هدیه‌‌های قشنگشون رو از گونا گرفتن، نوبت رسید به حرف زدن درباره روز جهانی زن، که بهونه اصلی برگزاری چالش دوچرخه‌سواری مونوپی و ایونت اختصاصی گونا گالری بود.

ما روز جهانی زن رو رکاب زدیم تا نشون بدیم به هر بهونه‌ای باید بدن‌ها‌مون رو آماده‌تر کنیم و حضورمون رو قوی‌تر به رخ بکشیم. رکاب زدیم تا استقامت خودمون رو برای عبور از سختی‌ها و سربالایی‌ها محک بزنیم و آخرش تأکید کنیم که خونه مهم‌ترین جای دنیاس، پس با مونوپی سالم‌وسرحال‌تر از همیشه «به خونه برس»، خونه‌ای که گونا برات گرم‌تر و واقعی‌ترش کرده.

گونا گالری ولنجک
گونا گالری ولنجک

هم‌رویدادی مونوپی باش

اگه شما هم دوست دارین با یکی از رویدادهای مونوپی شرکت در چالش‌ دویدن و پیاده‌روی تا دوچرخه‌سواری و رویدادهای مربوط به تغذیه و سبک زندگی رو تجربه کنین، کارت عضویت در بخش VIP مونوپی رو از فروشگاه مونوپی تهیه کنین تا از همه رویدادها باخبر بشین. چی بهتر از این که در یه رویداد جذاب هم ورزش کنین، هم کنار دوستاتون یه ماجراجویی کوچیک داشته باشین؟ حتی اگه بخواین، رفاقت و دوستی‌های جدیدی شکل بدین و در نهایت، از مناسبت‌هایی مثل روز جهانی زن، یه خاطره معنی‌دار بسازین.

سفر و گردشگری

اگه دوست دارید همراه مونوپی مهارت‌های طبیعت‌‌گردی رو آموزش ببینید، دور دنیا سفر کنید، سفرهای ورزشی آبی تجربه کنید و… حتما از طریق لینک زیر سری به قسمت سفر و گردشگری مونوپی بزنید.

مدرسه مونوپی

اگر دوست دارید دوچرخه سواری، دویدن، کوهنوردی و توسعه فردی را در کنار مربیان باتجربه و همراهان باانگیزه شروع کنید، کلاس‌های مدرسه مونوپی، انتخاب فوق‌العاده‌ای برای شما خواهد بود. برای مشاهده اطلاعات بیشتر، به مدرسه مونوپی مراجعه کنید.

چالش و مسابقه

مونوپی علاوه بر برگزاری کلاس در قسمت مدرسه مونوپی با کمک اساتید حرفه ای، چالش ها و مسابقاتی رو در زمینه های مختلف برگزار می کنه که همه ی دوستداران ورزش و مسابقه در سراسر ایران میتونن توی این چالش ها و مسابقات شرکت کنند. اگه شما هم دوست دارید خودتون رو به چالش بکشید حتما سری به قسمت چالش و مسابقه مونوپی بزنید.

نیازمندی مونوپی

مونوپی، پلتفرم برگزاری چالش و مسابقه با هدف فرهنگسازی در ورزش و حفظ محیط زیسته. در راستای تحقق این هدف شما میتونید کالاهایی که بهشون احتیاج ندارید رو در قسمت نیازمندی مونوپی به فروش برسونید و یا رایگان به دست کسی که میخوادش، برسونید. برای خرید و فروش کالای نو و دست دوم در حوزه ورزش، سلامتی و سفر و کمپینگ وارد لینک زیر بشید.

دیدگاهتان را بنویسید