ثبت نام

ارسال مجدد کد تایید (00:60)
برای ارسال کد فیلترشکن را خاموش کنید

راهنمای استفاده از سیستم کسب درآمد از مونوپی

برای شروع باید به حساب کاربری خود ورود یا ثبت نام کنید و به بخش لینک بازاریابی من در بخش بالا  وارد شوید و لینک معرف شما را کپی کنید و برای دوستان خود از طریق پیامک یا هر پیام رسان دیگه ای ارسال کنید.

کمیسیون فروش محصولات مونوپی برای افرادی که تازه عضو سیستم کسب درآمد شده اند ۱٪ از فروش هر محصولی در مدرسه مونوپی می باشد و بعد از  فروش ۱۰۰ محصول این کمیسیون به ۲٪ ارتقا پیدا میکند.

تمام دوره های مدرسه مونوپی شامل کلاس ها ورکشاپ ها و برنامه ها را می توانید معرفی و از ثبت نام کمیسیون دریافت کنید. چالش و مسابقه مونوپی جز این سیستم نمی باشد و لینک دعوت چالش (هم چالشیتو دعوت کن) جدا از لینک بازاریابی می باشد که می توانید از این قسمت لینک چالش را بدست آورید.

بعد از وارد شدن دوستان شما به لینک ارسالی شما ، در صورتی که از قسمت مدرسه مونوپی (دوره ها ، کلاس ها و کارگاه ها) ثبت نامی انجام شود ، کمیسیون فروش آن برای شما ثبت می شود.

در بخش لینک بازاریابی من ، قسمت ایجاد یک URL سفارشی لینک کلاس یا دوره مورد نظرتون را در قسمت URL صفحه کپی کنید ، با فاصله در قسمت URL ارجاع ، لینک مورد نظر ساخته می شود و می توانید برای فرد مورد نظر ارسال کنید.

برای دریافت کمیسیون حداقل باید ۵۰۰.۰۰۰ تومان در حساب شما فروش اتفاق افتاده باشد ، که بطور ماهانه تسویه می شود.

برای وارد کردن اطلاعات حساب خود وارد بخش تنظیمات در بخش بالا شوید و شماره کارت خود را وارد کنید.