پیاده روی و دویدن, گزارش دوچرخه سواری, ورزش

گزارش برنامه روز جهانی دویدن مونوپی ١۴٠٢

گزارش برنامه روز جهانی دو

دویدن یکی از ورزش‌ها و تفریحات نشاط‌ آور محسوب میشه و علاوه‌بر اینکه به سلامتی جسمی شما کمک می‌کنه، از لحاظ روحی هم شما رو در وضعیت بهتری قرار میده. شاید جالب باشه بدونین که به‌خاطر آگاهی از فایده‌های زیاد ورزش دو، اولین چهارشنبه در ماه ژوئن به‌عنوان روز جهانی دو معرفی شده.

به همین مناسبت مونوپی هم با اسپانسری نیچرلین یه دورهمی برای دوستداران ورزش دو تدارک دید. در این دورهمی یا  ایونت که در فضای دوستانه برگزار شد، شرکت‌کننده‌ها  مسیر حدود ۴.۵ کیلومتری رو کنار هم دویدن و در آخر هم به قید قرعه جایزه بردن. در ادامه با جزئیات بیشتری درباره این ایونت صحبت می‌کنیم، پس همراه مجله مونوپی بمونین.

فهرست مطالب

شروع ایونت روز جهانی دویدن

  • شرکت کننده‌های این ایونت از حدود ساعت ٧:٣٠ صبح دور هم جمع شدن، آدرس محل برگزاری هم میدان ونک، خیابان ونک، پلاک ۴١ بود. قبل از شروع دو تیشرت‌های مخصوصی به همه شرکت کننده‌ها داده شد. ساعت ٨ برنامه رو با نرمش‌های سبک مربی که برای گرم کردن بدن بودن، شروع کردیم.
  • مسیر حدود ۴.۵ کیلومتر بود که با دویدن، طی اون تقریبا نیم ساعت طول کشید. بعد از طی مسیر باز هم با نرمش‌های مربی که برای سرد کردن بدن بودن، کار رو تمام کردیم. نرمش‌های پایانی برای سرد کردن بدن باعث میشن بدنتون بعد از ورزش گرفتگی کمتری داشته باشه.
  • این ایونت ۵٠ نفر ظرفیت داشت و با اسپانسری نیچرلین برگزار شد. نیچرلین یک برند ایرانیه که محصولات غیرلبنی سالم بر پایه مغزها و دانه‌ها تولید می‌کنه. محصولات این برند برای ورزشکارها و کسانی‌که به سلامتی خودشون اهمیت میدن، خیلی مناسب و مفیده.
  • تاریخ برگزاری ایونت جمعه ١٩ خرداد ١۴٠٢ ساعت ٨ صبح بود.

برنامه‌های ایونت روز جهانی دو

مونوپی برای روز جهانی دو علاوه‌بر اینکه امکان ورزش گروهی رو ایجاد کرده بود، برنامه‌های دیگه‌ای هم برای شرکت‌کننده‌ها تدارک دیده بود. مثلاً اینکه شرکت کننده‌ها بعد از طی مسیر دو گروهی در کافه ۴١ جمع شدن و صبحانه و نوشیدنی میل کردن. همچنین نیچرلین محصولات مقوی رو برای استفاده شرکت‌کنندگان قرار داده بود. از طرف نیچرلین برای شرکت کننده‌ها پک‌های هدیه آماده شده بود و بعد از اینکه مسیر مشخص شده رو دویدن، در اختیارشون قرار گرفت. علاوه‌بر پذیرایی و پک‌های هدیه، بین شرکت‌کننده‌ها قرعه‌کشی انجام شد و ۶ نفر به عنوان برنده انتخاب شدن.

جوایز مونوپی برای شرکت کننده‌های ایونت روز جهانی دویدن

گفتیم که مونوپی در ایونت روز جهانی دو برای شرکت کننده‌ها جوایزی درنظر گرفته بود که بعد از قرعه‌کشی ۶ نفر برای دریافت جوایز انتخاب شدن. جایزه‌ها به ترتیب زیر بودن:

  • دو نفر برنده پک محصولات نیچرلین
  • دو نفر برنده صبحانه رایگان در کافه ۴١ با همراه
  • دو نفر برنده شرکت در چالش مونوپی دایت به صورت رایگان

یکی از بهترین مزیت‌های این ایونت و دورهمی های دیگه ای که مونوپی برگزار می‌کنه، رواج سبک زندگی سالمه.

ایونت دویدن گروهی حرکت مثبت و سازنده‌ایه، چون با ورزش گروهی رغبت افراد برای ادامه مسیر بیشتر میشه. همچنین آشنایی با محصولات غیرلبنی و گیاهی نیچرلین هم می‌تونه افراد رو به سمت تغذیه سالم هدایت کنه.

راه‌های شرکت در ایونت‌های مونوپی

مونوپی ایونت‌ها، مسابقه‌ها و چالش‌های مختلفی در حوزه ورزش، تغذیه، محیط زیست و… برگزار می‌کنه و شما می‌تونین با عضویت در بخش VIP مونوپی از زمان و نحوه برگزاری این ایونت‌‌ها و مسابقه‌ها باخبر بشین. برای عضویت در بخش VIP هم لازمه که شما از فروشگاه مونوپی در سایت، کارت بخرین.

کارت عضویت مونوپی

با عضویت در مونوپی شما به سمت زندگی سالم‌تر و شادتر قدم برمی‌دارین؛ ورزش‌های گروهی مثل دویدن، روحیه کار تیمی شما رو بالا می‌بره و از لحاظ جسمی هم توانمندتر می‌شین.

در این قسمت گزارشی از نحوه برگزاری ایونت روز جهانی دو مونوپی آماده کردیم. این ایونت یک دو گروهی با ظرفیت ۵٠ نفر بود که مسیر ۴.۵ کیلومتری با دویدن طی شد. در طول این ایونت علاوه‌بر ورزش دسته‌جمعی و گروهی، برنامه‌های دیگه‌ای مثل صرف صبحانه در کافه ۴١، قرعه‌کشی و اهدای جوایز هم اجرا شده.

برند نیچرلین هم اسپانسر برگزاری ایونت مربوط به روز جهانی دویدن بوده و پک‌های هدیه برای شرکت‌کنندگان آماده کرده بود. اگر علاقه‌مندین که در چنین جمع‌هایی با آمادگی بیشتری حضور داشته باشین، می‌تونین وارد مدرسه مونوپی بشین و در کلاس‌های آمادگی دویدن ثبت‌نام کنین.

سفر و گردشگری

اگه دوست دارید همراه مونوپی مهارت‌های طبیعت‌‌گردی رو آموزش ببینید، دور دنیا سفر کنید، سفرهای ورزشی آبی تجربه کنید و… حتما از طریق لینک زیر سری به قسمت سفر و گردشگری مونوپی بزنید.

مدرسه مونوپی

اگر دوست دارید دوچرخه سواری، دویدن، کوهنوردی و توسعه فردی را در کنار مربیان باتجربه و همراهان باانگیزه شروع کنید، کلاس‌های مدرسه مونوپی، انتخاب فوق‌العاده‌ای برای شما خواهد بود. برای مشاهده اطلاعات بیشتر، به مدرسه مونوپی مراجعه کنید.

چالش و مسابقه

مونوپی علاوه بر برگزاری کلاس در قسمت مدرسه مونوپی با کمک اساتید حرفه ای، چالش ها و مسابقاتی رو در زمینه های مختلف برگزار می کنه که همه ی دوستداران ورزش و مسابقه در سراسر ایران میتونن توی این چالش ها و مسابقات شرکت کنند. اگه شما هم دوست دارید خودتون رو به چالش بکشید حتما سری به قسمت چالش و مسابقه مونوپی بزنید.

نیازمندی مونوپی

مونوپی، پلتفرم برگزاری چالش و مسابقه با هدف فرهنگسازی در ورزش و حفظ محیط زیسته. در راستای تحقق این هدف شما میتونید کالاهایی که بهشون احتیاج ندارید رو در قسمت نیازمندی مونوپی به فروش برسونید و یا رایگان به دست کسی که میخوادش، برسونید. برای خرید و فروش کالای نو و دست دوم در حوزه ورزش، سلامتی و سفر و کمپینگ وارد لینک زیر بشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید